15 Mart 2011 Salı

YEPYENİ OBJELER

Ahşap boyamak son derece keyifli bir uğraş. Hem boyarken müthiş bir keyif alıyoruz, hem de kullanırken. Bir ahşap obje boyamak bir yağlı boya tablo kadar zaman almıyor. Objeye karar verip tasarımını yaptıktan sonra gerisi hemen geliyor. Sonra diğer proje için yeni bir obje aramaya başlıyorsunuz. E dolayısıyla piyasadaki objeleri bir müddet sonra ezberliyorsunuz, farklılık arıyorsunuz.
Uzun bir zamandır hayalimdi ve sonunda oldu. Artık kendi tasarımlarımızı kendimiz yapabiliyoruz. Artık bizim bir ahşap ustamız var!!! Hem de ne usta ama!!!  Bir süredir üzerinde çalıştığımız ilk parti objelerimiz tamamlandı bile.

İşte ilk çalışmamız;
Şimdi renk renk desen desen çalışıyoruz.

E tabii evimizin en güzel köşelerini hazırlıyoruz.

Daha yapılacak çok iş var:)
Şimdilik hoşça ve sevgiyle kalın...

5 yorum:

Tatjana dedi ki...

It is gorgeous and so romantic!

Stella dedi ki...

Seni ve bu yemekleri ilahi vardır .. yapmış saat harika oldu bu güzel çalışma için sizi kutluyorum ... harika tadı ve tarzı var, ben sizi tebrik .. blogunuz gerçekten seviyorum!

Meral Sanatevi dedi ki...

Süper olmuş canım,lokumlukları sabırsızlıkla bekliyoruz, saatlerin hamlarını satacakmısınız ..sevgiler

eda dedi ki...

It is wonderfol!!

Güler dedi ki...

Ayşin hn.merhabalar

ben bu inci çiçeğini euroflara ya sordum barkod nosunu biliyormusunuz dediler ben burdaki resimde barkodu görüyorum rica etsem bana barkod nosunu mesaj atarmısınız bir de yeni ürünler gelince fotoğraflayıp yayınlarsanız çok sevinirim o askılıklı çerçeveleri sabırsızlıkla bekliyorum sevgilerimle.....