30 Ekim 2012 Salı

Ve Sonunda Buradayım

Bugün yarın derken ohoooo o yine çook zamanlar geçmiş ve ben yazı yazamamışım. Geç yazma konusunda sakın sanmayın Şermin'le yarışıyorum; asla onu geçemem. En azından ortalama ile beni sollar:))

Öncelikle herkesin hem Cumhuriyet hem de Kurban Bayramlarını kutluyorum. Çoluk çocuk, milletçe hep güzel günlerde bol bol bayramlarımız olsun.

Bu kadar uzun bir aradan sonra elbette bir çok haberlerim var:)

Atölye çalışmalarımız inanılmaz keyifli geçiyor. Hiç durmadan boyuyoruz. Nasıl yapabildiğimizi bilemiyorum ama siparişlerimizi yetiştirebiliyoruz. Yeni teknikler ve projeler üzerinde çalışıyoruz. Yılbaşına hazırlanıyoruz. Mağazacılığı öğreniyoruz. Tüm bunları yaparken çok ama çok eğleniyoruz.

Sezon bana göre çok hızlı başladı. o kadar çok yeni model objelerimiz var ki, hala tamamlayamadık.  Elbet onları da yetiştiririz. Önemli olan şu mühür boyaları idi ki, neyse hepsi yola çıktı geliyor. Tahmin edeceğiniz gibi boyaların yanında yeni ciciler de var:))) Ama onlar bir daha ki yazının konusu.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim:
Hepimizin çok sevdiği Graphic 45 'in merkez sayfasında da göreceğiniz gibi artık Türkiye ve Lady Craft 'ın adı orada da yer alıyor. Elbette insan, markasını istediği bir yerlerde görmekten keyif alır, ama yanında bir de Türkiye diye yazınca daha başka bir hoşunuza gidiyor. Neyse bu kadar reklam yeter:)

Fotoğraf konusunda hala eksiklerim var biliyorum ve itiraf ediyorum. Kasım ayında bu konuyla da ilgileneceğim:)) diyerek,sizi biraz çalışmalarımızla başbaşa bırakacağım.
Malum çooooooooook kısa bir zaman sonra yoldan yorgun argın gelecek ürünlerimiz var, karşılamaya hazırlanmamız lazım:)))) Her sevkiyatta aynı heyecanı yaşıyorum ama sanırım bu sefer ne hale geleceğimi tahmin bile edemiyorum:)^+=)(=?=_


  


Booool keyifli ve bereketli günler diliyorum......

14 yorum:

sherry wood art dedi ki...

Yani valla teessüf ediyorum dostum yaaa.Çarçabuk blog yazma konusunda yoksa beni geçebileceğini mi düşünmüştün üzdün beni dostum..
Ellerinize sağlık arkadaşım herşeyler çoook güzel olmuş...
Yeni cicileri nassıl bekliyorum bir bilsen.....az kaldı mutlu sona...
Kolaylar gelsin,kooocaman kucakladım seni....

Ayşın Önol dedi ki...

Yetişiyoruz işte yavaş yavaş:))

Esce dedi ki...

Hepsi harika bayıldım internette satışınız var mi ? Yeriniz nerede?

Sibelin Hobi Dünyası ... dedi ki...

Ayşin hanım hepsi de birbirinden güzel el emekleri, süpersiniz :D Ellerinize sağlık...

Ayşin hanım inşallah bir aksilik olmazsa haftaya İstanbul'a sizin yanınıza gelmek istiyorum, hem hayırlı olsun demeye hem de alışverişe :D inş. görüşmek gülüşmek dileğiyle :D

Sevgiyle kalın...

başak pdr dedi ki...

hepsi şahane olmuş yaaa:)
kesim makinası ,dekoratif mühür ahşap boyamacılar için şart artık bu kadar güzel şeyler ancak onlarla yapılıyor

Adsız dedi ki...

bayıldım bayıldım bayıldım.hepsi çok güzel :)bir gün atölyenize gelebilmek dileğiyle:)

MİRAY TAŞKIRAN dedi ki...

Çok güzelleeeeer! Ellerinize sağlık! Ben olsam ben de eğlenirdim bu güzellikler içinde.. Biliyorum yoğunsunuz ama arayı da çok açmayın ;) Görüşmek dileğiyle.. SEVGİLER!

Antep Gelini (Elmas) dedi ki...

Ayşin hanım, çok şükür bloğunuzu yenilediniz. Ben de yaptığım havluluğu burada görünce ne mutlu oldum bilemzsiniz. Bu arada diğer arkadaşların yaptığı çalışmalar da çok güzel olmuş. Eslemin toplantısı ve bayram nedeniyle son 2haftadır gelemesem de bu hafta sonu görüşmek üzere, sevgiler, Karoline selamlar....

hobivakti dedi ki...

Hepsi birbirinden güzel, zevkle çalışılmış.

Hayranlıkla baktım fotoğrflara.

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. :)

aksungur46 dedi ki...

süpersin ayşinciğim hayranlıkla seyrettim ellerinize sağlık

Ayşın Önol dedi ki...

Hepinize güzel duygularınız ve bunu paylaştığınız için çok teşekkürler:)

Atölye Beyaz dedi ki...

Way Way WAY ...Hepsi ama hepsi çok güzel olmuş.Yapanların ve fikir sahiplerinin ellerine akıllarına sağlık.Ama tutamayacağım kendimi;o oval kutu var ya çok KIS-KAN-DIIIIIM.Şaka bir tarafa o kutu bu gün benim rüyama girer sanki.Sevgiler Ayşin'cim ellerinize sağlık...Çağla.

Matilda dedi ki...

Tienes un blog precioso me encanta ,te sigo,bs.

skok.na.szafe@gmail.com dedi ki...

piękne rzeczy robisz, super ! , ewa